• Niekerk VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haan, J.Overige stafTeammanager
    Spaak, GeaOverige stafTeammanager
    Vries, EM deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 11:00ST TLC/Nieuw Roden VR1 - Niekerk VR1Sportpark Nieuw Roden
    15 okt. 11:00Niekerk VR1 - DIVA'83 VR1Sportpark Eekebuuren
    22 okt. 14:00Niekerk VR1 - Lycurgus VR3Sportpark Eekebuuren
    29 okt. 14:00Peize VR1 - Niekerk VR1Sportpark Hereweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.V.V. Westerkwartier VR1 - Niekerk VR11 - 1
  • Poulestanden Niekerk VR1 ( 5e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Peize VR12200121116
    2Aduard 2000 VR1211011654
    3Groen Geel VR511006153
    4V.V. Westerkwartier VR120202202
    5Groen Geel VR310106601
    6Actief VR110101101
    7Amicitia VMC VR210101101
    8Niekerk VR110101101
    9VVK VR4201116-51
    10Groninger Boys VR100000000
    11The Knickerbockers VR700000000
    12Lycurgus VR3100116-50
    13ST TLC/Nieuw Roden VR1100105-50
    14DIVA'83 VR1100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haan, CarmenTeamspeler
    Hummel, NynkeTeamspeler
    Kooijinga, BeniceTeamspeler
    Miedema, YlonaTeamspeler
    Siepel, AnnaTeamspeler
    Spaak, RomyTeamspeler
    Til, Iris van derTeamspeler
    Vries, Judith deTeamspeler
    Vries, Lisanne deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ST TLC/Nieuw Roden VR1

    VS

    Niekerk VR1

    08 oktober 202211:00 uur
    Sportpark Nieuw Roden veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Niekerk VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd